Wały przegubowo-teleskopowe Weasler

Grupa Weasler Engineering jest jednym z wiodących światowych producentów wałów przegubowo-teleskopowych i ich komponentów, stosowanych w maszynach rolniczych i urządzeniach do pielęgnacji terenów zielonych. Weasler Engineering BV z siedzibą w Wijchen, Holandia, jest oddziałem Weasler Engineering Inc. w West Bend, w stanie Wisconsin, USA. Grupa Weasler ma swoje filie w Holandii, Ameryce Północnej i na Węgrzech.

Szeroka gama produktów grupy Weasler Engineering obejmuje wały przegubowo-teleskopowe (WPT) typowe dla rynku niemieckiego (z rurami o profilach cytryna i gwiazda) oraz charakterystyczne dla rynku włoskiego (oparte na rurach o profilu trójkątnym) a także rozpowszechnione na rynku północno-amerykańskim (bazujące na rurach kwadratowych i prostokątnych oraz na profi lach frezowanych wieloklinowych). Weasler posiada największą na rynku ofertę części zamiennych do wałów o mocach od 3 kW/4 KM do 197 kW/264 KM. Weasler oferuje także wały wysokoobrotowe (do 3600 obr/min) jak również wysokoobrotowe przekładnie kątowe. Weasler dostarcza swoje wysokiej jakości wyroby na pierwsze wyposażenie do wszystkich znaczących światowych producentów, w Ameryce Północnej jest zdecydowanym liderem, zarówno na rynku wałów napędowych jak i komponentów.

 

Lata doświadczenia, ze szczególnym naciskiem na badania i rozwój, umożliwiły firmie Weasler opracowanie innowacyjnych opatentowanych osłon EASY LOCK, całkowicie zamkniętych osłon przegubów równobieżnych (szerokokątnych) a także zintegrowanych harmonijkowych osłon klasycznych przegubów jednokrzyżakowych. Dzięki tym innowacjom Weasler ugruntował swoją pozycję na rynku jako producent przyjaznych dla użytkownika osłon wałów przegubowo-teleskopowych. Osłony te zostały przetestowane przez niezależne jednostki badawcze i uzyskały certyfikaty na zgodność z normą EN ISO 5674.

 

Weasler Engineering oferuje także pełny zakres produktów na rynek wtórny dostępnych w światowej sieci autoryzowanych dystrybutorów. W ofercie znajduje się szeroki wybór części zamiennych ułatwiający naprawy i serwis.

 

Wszystkie zakłady grupy Weasler posiadają system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Weasler przykłada najwyższą uwagę do jakości, bezpieczeństwa pracy i innowacyjności swoich wyrobów. Marka Weasler to wysoka jakość, niezawodność oraz odpowiedzialny i elastyczny serwis.

 

Części Weasler oraz kompletne wały Weasler dostępne w naszej ofercie.

Handlujemy częściami od wielu lat i znamy się na tym.