Rowerek biegowy dla dzieci – rower bez pedałów

Rowerek biegowy dla dzieci

BERG Biky to mały rowerek biegowy przeznaczony dla dzieci, które dopiero uczą się jazdy na rowerach. Nie posiada pedałów, dlatego nauka może przebiegać dzięki niemu jeszcze łatwiej – pomaga w rozwijaniu umiejętności utrzymywania równowagi, a przy tym gwarantuje odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu wraz ze świetną zabawą. Model wyposażony jest w szerokie pompowane koła umieszczone na dwóch krytych łożyskach, wygodną kierownicę oraz regulowane siodełko i kierownicę. To naprawdę świetny zakup dla każdego dziecka!

Dla niego:

Rowerek biegowy dla dzieci

Rowerek biegowy bez pedałów

Dla niej:

Rowerek biegowy dla dziewczynki

SPECYFIKACJA:

regulacja siodełka: ok. 35 cm – 45 cm
regulacja kierownicy: 49 cm – 57 cm
szerokość kierownicy: 42 cm
pompowane opony – 12 ½ x 1 3/4
nisko prowadzona rama – 35 cm
koła na podwójnych krytych łożyskach maszynowych
łożysko wiankowe kierownicy
bezpieczne uchwyty kierownicy z harmonijkowymi końcówkami – 9 cm
osłona kierownicy: szerokość– 10 cm, długość – 10 cm
certyfikaty: CE, TÜV GS
gwarancja: 12 miesięcy

Jak dobrać rowerek biegowy ?

Nie wiesz czy rowerek będzie odpowiedni? – Najlepszy sposób aby dowiedzieć się czy rowerek będzie pasował to zmierzyć dziecku wewnętrzną część nóżki (wysokość nóżki w bucikach ) i porównać z możliwą regulacją wysokości siodełka.

Gokart Buddy John Deere

Polecamy również :