Brudery dla dziewczynek

Stadnina koni firmy Bruder to zestaw idealny do zabawy w opiekuna konnego. Niemiecki producent zabawek posiada w swoim asortymencie ten produkt z grupy uniseks, dzięki czemu może się nim bawić zarówno dziewczynka, jak i chłopiec. Co więcej zestaw stanowi świetną zabawę zarówno w grupie, jak i w pojedynkę. Do wyboru są stajnie, barierek do zbudowania zagrody, oraz koniki i pojazdy (traktory, przyczepy do przewozu koni, samochody do przewozu koni ). Umożliwia to transportowanie koników z jednego miejsca w drugie. Dziecko może dowolnie zbudować swoja własną zagrodę i ozdobić ją dodatkami. Należą do nich drzewka oraz wycinanki, które można wyciąć z opakowania. Maluch może zbudować konikom domek według własnego pomysłu, może zabawić się w stajennego i troskliwego opiekuna zwierząt.
Dużym urozmaiceniem zabawy są akcesoria dla konia, które można zakładać oraz zdejmować. Zestaw ten rozwija kreatywność dziecka i pobudza jego wyobraźnię. Zabawa nim może obudzić w dziecku chęć pozostania pasjonatem konnym.
Produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w pełni bezpiecznego dla dziecka od 3 roku życia. Bezpieczeństwo zabawki potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Polecamy Brudery dla dziewczynek.