Markowe produkty KRAMP

Kramp znajduje się w kilku krajach w Europie. Dostępni są również w Polsce.

Marka Kramp:

  •  Odzież robocza Kramp

Wybór odpowiedniej odzieży roboczej jest ważny, aby oprócz ochrony pracownicy promieniowali profesjonalizmem i jednością. W naszej firmie możesz spersonalizować odzież roboczą. Wspólnie z zewnętrznymi firmami możemy zaoferować Państwu personalizację w oparciu o transfery zgrzewane lub hafty.

  • Akumulatory Kramp

Dla wielu z nas wybór odpowiedniego akumulatora może być nie łatwym zadaniem. Mimo, że na naszym rynku pojawia się coraz więcej pojazdów hybrydowych i elektrycznych, jeszcze przez wiele lat dostępne będą standardowe akumulatory kwasowo-ołowiowe. Marka Kramp oferuje klientom akumulatory wielu producentów takich jak: Varta, Optima, Kramp, GoPart, Sonnenschein, Multistart. Dostępny asortyment przeznaczony jest m.in do samochodów ciężarowych czy kosiarek. Czym wyróżniają się nasze akumulatory spośród dostępnych na rynku? Dla nas istotną kwestią jest przede wszystkim zadowolenie klienta. Nasze akumulatory to:
– najlepsza jakość na rynku
– 10 razy większa odporność na wibracje od zwykłych akumulatorów
– wytrzymałość i niezawodność
– długa żywotność
– nie wymagają konserwacji
– posiadają wskaźnik stanu naładowania
– nasze akumulatory są w pełni naładowane
Akumulatory Kramp przeznaczone są głównie do samochodów ciężarowych z wieloma odbiornikami i dodatkowymi funkcjami, ciągników, oraz silników przemysłowych.

  • Narzędzia Kramp

Spośród wielu narzędzi dostępnych w sklepie internetowym możemy znaleźć m.in:

– Ściągacze, zarówno pojedyncze sztuki jak i proponowane w zestawach
– Wózki i skrzynki warsztatowe, torby na narzędzia oraz zestawy
– Klucze płaskie i oczkowe, przeznaczone do różnego rodzaju prac
– Klucze nasadowe i akcesoria w różnych rozmiarach
– Klucze dynamometryczne oraz części zamienne

  • Farby Kramp

Bardzo duży wybór lakierów do maszyn rolniczych. Do tych lakierów dostępne rozpuszczalniki, utwardzacze i akcesoria do malowania. Tutaj dostępne lakiery pogrupowane po nazwach producentów: Lakiery do maszyn rolniczych

  • Końcówki drążka Kramp

Jak wiemy sprawne zawieszenie każdego ciągnika zależy od szeregu różnych podzespołów, takich jak m.in. układ kierowniczy. Oczywiście, bardzo ważny jest także stan hamulców, ogumienia czy amortyzatorów, natomiast w tej kwestii mało niedoceniany bywa właśnie układ kierowniczy. Dlatego w naszym asortymencie proponujemy klientom szeroki wybór drążków kierowniczych z gwintem zewnętrznym i wewnętrznym, końcówkę ze stabilizatorem i obejmą. Nasze końcówki drążków kierowniczych zbudowane są z części elastycznych. Dodatkowo wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niejednokrotnie wykorzystywane są na tzw. pierwszy montaż.

  • Noże i żyłki do kosiarek ogrodowych

Marka Kramp posiada szeroki asortyment, dopasowany do potrzeb każdego klienta jeżeli chodzi o dobór noży i żyłek do kosiarek ogrodowych.

  • Noże do paszowozów

Noże do paszo-wozów są jednym z najczęściej zużywających się elementów. Dlatego wymagają regularnej wymiany. Noże zazwyczaj są przeznaczane do odpowiednich modeli paszo-wozów i różnią się między sobą kształtem, ale też przede wszystkim ceną. W wozach, w których występuje system pionowy występuje mniej noży, przeważnie kilka lub kilkanaście, natomiast w tych z systemem poziomym, liczba noży zazwyczaj przekracza sto. W tym przypadku różnice w cenie również są istotne. Noże do wozów paszowych pionowych mogą być około 10 razy droższe niż ich zamienniki do wozów poziomych. Noże marki Kramp to szeroka gama produktów przeznaczonych do maszyn rolniczych. Proponujemy naszym klientom noże, które będą kompatybilne z nożami wielu producentów.

  • Łańcuch piły łańcuchowej

Nie dla wszystkich zakup odpowiedniego łańcucha tnącego, pasującego do posiadanego modelu piły spalinowej może być łatwym zadaniem. Wiele czynników jest zależne od względu na mnogość nazw, symboli i parametrów. Tak naprawdę, aby stać się ekspertem od doboru łańcuchów tnących, wystarczy zapoznać się z celem ich przeznaczenia.Dla przykładu łańcuchy firmy Oregon można zastosować w pilarkach praktycznie wszystkich producentów, głównie w tych popularnych maszynach takich jak Stihl, Husqvarna i Makita, jak również w rzadziej użytkowanych pilarkach McCulloch, Ryobi czy Partner. Koniecznością jest odpowiednie dopasowanie łańcucha o właściwej skali podziału, grubości i długości mierzonej ilością ogniw prowadzących. Zazwyczaj zdarza się tak, że rozszyfrowanie parametrów technicznych łańcucha tnącego może wydawać się dla nas dość trudnym zadaniem, dlatego zawsze przy doborze odpowiedniego łańcucha do piły łańcuchowej najlepiej poradzić się fachowca. Jeżeli chcemy samodzielnie dokonać wyboru odpowiedniego łańcucha do piły łańcuchowej możemy skorzystać z kilku porad, które przedstawiają niektórzy producenci.

Poza oryginalnymi częściami do maszyn rolniczych firma Kramp dostarcza towary najlepszych producentów i produkty alternatywne.

Zamówienia z firmy Kramp można składać poprzez e-mail sklep@czescirolnicze.pl